Diskuse na téma Darování vajíček - jaký máte názor nebo zkušenost?

Zdravím všechny, jaký máte prosím názor na darování vlastních vajíček? Nejde mi o peníze, spíš chci někomu pomoct.

Dominka_K 21.05.2024

Nebolí to vůbec, to se nemusíte bát - dělají to pod krátkou narkózou, takže o ničem nevíte. Je to rychlé a až se probudíte, nic necítíte. Ten proces je trochu delší - vyplníte papíry, pak se ozve koordinátorka, která Vás objedná na kliniku, následuje vyšetření a odběry krve, pak stimulace (aby bylo dost vajíček) a nakonec následuje odběr. Ničeho se ale nemusíte bát, navíc Vám kompenzují výdaje spojené s darováním až ve výši 33 000 Kč.

Holky, mě spíš zajímá, jestli to bolí nebo jak to prostě probíhá?

Dominka_K 14.05.2024

Sama jsem vajíčka darovala - taky jsem chtěla pomoct, my ženy bychom si měly pomáhat :) Byla jsem na této skvělé klinice www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

Romana Van. 12.05.2024

Zdravím, za mě je to dobrý skutek - sama se na to dívám tak, že pokud chce někdo pomoct neplodnému páru, proč ne. Navíc - hodně žen v mém okolí svoje děti nechce, takže vlastně proč ne :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat